Jak ověřujeme hodnocení?

Recenze Heuréka

Na Heuréce můžete najít recenze od našich zákazníků. Ty mohou psát zákazníci, kteří u nás daný produkt opravdu nakoupili. To ověřujeme prostřednictvím společnosti Heuréka (s každou objednávkou je spojen jedinečný link pro recenzi, více informací najdete tady).

Pro realizaci předáváme společnosti Heureka (Heureka Group a.s., se sídlem Karolinská 706/3, Praha 8 – Karlín, IČO 078 22 774) vaši e-mailovou adresu, pokud nám to v rámci nákupního procesu nezakážete. Proti předání a využití e-mailové adresy můžete kdykoliv vznést námitku.

Recenze na našem E-eshopu

Na našem E-shopu také poskytujeme přístup k hodnocení zboží provedenému jinými registrovanými i neregistrovanými spotřebiteli a hodnocení obchodu. Tato hodnocení nijak nekontrolujeme a neověřujeme původ zveřejněných recenzí, a nemusí pocházet od našeho zákazníka.

Po převzetí zakoupeného zboží je zákazníkovi odeslán systémový e-mail s výzvou k ohodnocení produktu či obchodu. Přes přiložený odkaz se zákazník proklikne do e-shopu. Zde napíše hodnocení produktu či obchodu na základě své vlastní zkušenosti. 

Celkové hodnocení v podobě hvězdiček se počítá jako průměr ze všech recenzí k danému produktu.